Francuska ruletka już w Realtime Gaming

Realtime Gaming dodało do swojego portfolio gier elegancką oraz nowoczesną francuską ruletkę. Zdziwić graczy może fakt, że gra nie znajduje się w dziale z grami stołowymi, a w dziale specjalności kasyna.

Francuska ruletka jest bardzo podobna do europejskiej ruletki. Różnica polega na tym, że w ruletce francuskiej wszystkie cyfry oraz liczby znajdują się na czerwonym tle zamiast na standardowym czarnym lub czerwonym. Gracze rozpoznają kolor po slocie, w którym zatrzymała się kulka. Dodatkowo zakłady także oznaczone są po francusku. Parzyste oraz nieparzyste to pair oraz impair, a czerwone i czarne to rouge oraz noir. Zakłady na trzy liczby to transversale, a zakłady na sześć liczb to soixante.

Dzięki zakładom Sąsiad oraz Sprawdzenie francuska ruletka pokazuje nam cały układ koła oraz możliwe zakłady. Możemy wówczas zdecydować się na jeden z takich zakładów jak Voisins, Red Split, Black Split, Orphelins oraz Tiers. Najważniejszą cechą francuskiej ruletki odróżniającą ją od ruletki europejskiej, jest jednak La Partage. Jeśli na kole ruletki wypadnie zero, gracz otrzymuje z powrotem połowę zakładu postawionego na parzyste.

Dodaj komentarz