Automaty 3D podbijają kasyna online

W ostatnim czasie świat rozrywki przeżył rewolucję dzięki wprowadzeniu do powszechnego użytku grafiki 3D. Świat hazardu online również rozpoczął wdrażanie technologii 3D w kasynach internetowych. Praktycznie każde kasyno ma w swojej ofercie co najmniej jedną grę w 3D. Nowe możliwości rozwoju oznaczają dla kasyn nowe zyski.

Pierwszym rodzajem gier, które zostały opracowane w formacie 3D były automaty online. Był to kierunek oczywisty, gdyż automaty stanowią grupę najpopularniejszych gier. W następnej kolejności kasyna online zaczęły prezentować w formacie 3D także standardowe gry, bez których nie wyobrażamy sobie żadnego kasyna, blackjacka oraz ruletkę. Grafika w kasynach jest na poziomie dowolnej konsoli do gier, a gracze mogą tworzyć swoje awatary i poruszać się po kasynie.

W dalszym ciągu istnieje kilka przeszkód, jak wysokie koszty oraz konieczność noszenia okularów 3D, ale z pewnością jest to problem, który wkrótce zostanie rozwiązany. Obecnie 60% graczy twierdzi, że okulary im nie przeszkadzają, a rozwój technologii sprawi, że w niedługiej przyszłości okulary w ogóle nie będą nam potrzebne.

Dodaj komentarz